درباره ما

حتما برای شما نیز پیش آمده است که به دنبال کتاب، جزوه و یا حل السمائل خاصی هستید ولی نمی توانید آن را پیدا کنید. و یا حتی اگر هم بتوانید پیدا کنید، در سایت های خارجی مثل amzon و یا pearson با قیمت بالایی به فروش می رسد. در همین راستا ما بر آن شدیم تا نیاز جامعه علمی در رابطه با دستیابی به منابع علمی مختلف را آسان کنیم. بنابریان ما اکانت اکثر سایت های معتبر که در زمینه کتاب و مقالات فعالیت دارند را در تهیه کردیم. از این طریق شما با خیال راحت و بدون هیچگونه محدویت می توانید کتاب و مقالات علمی خود را از طریق ما تهییه کنید.

امکانش هست کتاب و یا حل المسائلی که به دنبال آن هستید در وبسایت ایبوک باند موجود نباشید. ولی می توانید در فرم مربوطه اطلاعات کتاب را برای ما بفرستید و ما آن را در اختیار شما بگذاریم.

ما بیش از سه سال هست که در زمینه تهییه کتاب و حل المسائل مشغول به فعالیت هستیم. زمینه فعالیت ما تمام رشته های مهندسی،علوم پایه، علوم انسانی و علوم پزشکی را پوشش می دهد.

شایان ذکر است که فعالیت ایبوک باند کاملا در راستای قوانین جمهور اسلامی ایران می باشد. و مسله دیگر این است که محصولات این سایت به صورت الکترونیکی ( دانلودی ) به فروش می رسد و هچیگونه کتاب فیزیکی یا چاپ شده برای مشتری ارسال نمی شود.

به بالای صفحه بردن